Avramit.Com Yayında!

Güzel Rize’mizin güzel köylerinden Avramit (Güney Köyü)’imizin web sitesi olan Avramit.Com yayına başlamıştır!

Sitemizde köyümüzle ilgili haberler, gelişmeler ve duyuruları güncel olarak takip edebilir, köyünüze olan hasretinizi fotoğraf galerimizde giderebilirsiniz.

Güzel köyümüzün web sitesi için sizlerden gelecek olan her türlü destek ve dokümanı da bekliyoruz. Bu güzel projede bizlere destek olacak tüm hemşerilerimize şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Avramit.Com Yönetimi

12 thoughts on “Avramit.Com Yayında!

 1. suminaturi xorza hanife gogistikam ha :::))) ellerine sağlık kim kurduysa bu siteyi

 2. slm herkese hani en son benım yorumum var kımseler gırmemiş anladığım kadarıyla neredeler avramıtlı ınsan lar bize yakışmıyo

 3. Eleştirileriniz için teşekkür ederiz. (Her türlü eleştiriye açığız.) Biz dört dörtlük bir sitemiz var diye bir iddaya sahip değiliz. Desteğinizle eksiklerimizi tamamlayacağımızı da daha önce belirtmiştik.

 4. ne biçum sitenuz var insan doğru düzgün bişey yapar sizikide bişeymi girin suminat .net e görün sitemizi

 5. İlginize çok teşekkür ediyoruz. Yorumlarınızı okuyunca sitemizi hazırlamakla ne kadar doğru bir iş yaptığımızı bir kez daha anladık, sizlerinde önerileri doğrultusunda dahada iyiye gideceğimize inanıyoruz.

 6. köyden daha çok resim istiyorum köyle ilgili insanlarıyla kültürleriyle yaşayışlarıyla ilgili haberler…sanıyorum köye özlem duyan herkes bekliyor bunları ben duygularına tercüman oldum sadece…teşekkürler

 7. işte bu artık köyüme hasret kalmayacağım….her özlemimde her burnumda tüttüğünde açıp bakacağım neler olmuş köyümde kim gitmiş kim kalmış …o güzelim doğasına hasret gitmeyeceğim artık…özlemimi ve derin sevgimi; dindirmekte emeği geçen herkese….. öncelikle bu fikri aklına getirip te siteyi kuranlara…. yapım ve yayında emeği geçen herkese ama herkese sonsuz gönülden teşekkürler…iyiki kurdunuz iyiki varsınız…hep varolursunuz inşallah..
  LALE AKŞAHİN

 8. köyümle ilgili sitenin yeniden oluşturulması beni hayli memnun etti gurbette biri olarak duygulandırdı.Emeği geçen her avramitli hemşerime toprağıma teşekkürü ve minnet duygularımı belirtmek isterim.

 9. Çok yeni bir site olmasına rağmen gerçekten güzel görünüyor. İçerik olarak da en kısa zamanda büyüyecektir. Siteye emek vermiş olan ve verecek olan herkesin ellerine kollarına sağlık 🙂

  Siteye destek vermek isteyen ziyaretçilerimiz de mutlaka fikirlerini burada beyan etsinler. Sitenin geleceği, ziyaretçilerin yapacağı yorumlar nazarında şekillenecektir. Dolayısıyla bu derece yeni bir sitenin, tüm ziyaretçilerinin desteğine ihtiyacı vardır. Desteğini esirgemeyen herkese de şimdiden teşekkürler.

  Tüm Avramitlilere hayırlı uğurlu olması dileklerimle.

 10. Avramit (Güney Köyü)’imizin web sitesi olan Avramit.Com kuranlara teşekkür ederim …Köyümüzden artık haberler bulabilecek olmak sevindirdi beni.. bir kezdaha kuranlara emeği geçenlere teşekkür eder tüm avramit,lilere hayırlı olsun..

 11. Bu siteyi hazırlayan herkese çok teşekkür ederim. İnşallah sitemizin içeriği günden güne gelişerek köyümüz hakkında çok değerli bilgiler barındıracaktır, tüm Avramit’li hemşerilerimizden destek bekliyoruz. Köyümüze hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.